Švakas acis? Klausies audiogrāmatas!

     

     Jauku dāvanu valsts svētku mēnesī RASAs biedriem un visiem senioriem sarūpēja Latvijas Neredzīgo bibliotēka – audioformātā tika izdota Dzidras Meikšānes grāmata “Otrpus Kalnam”. Biliotēkas darbinieces un Neredzīgo biedrības pārstāvji, klātesot grāmatas autorei Latvijas līdzgaitniecei deviņdesmitgadniecei profesorei Dz.Meikšānei, emocionālā pasākumā grāmatu prezentēja RASAs biedriem. Klausoties grāmatas fragmentus, klātesošiem bija iespēja pārdomāt eksistenciāli un sadzīviski svarīgus jautājumus, kurus uzdodam viens otram – no seniora senioram. Autore sirsnīgi pateicās par bibliotēkas doto iespēju grāmatas atziņas apgūt klausoties.

     Lai mūs iedvesmo prezidentes Vairas Vīķes – Freibergas ( 1999-2007) grāmatā izteiktais novēlējums ”visiem senioriem turēties braši, atrast kaut ko, kas iepriecina sirdi, un novecot priecīgi, aktīvi un skaisti!”!

 

     Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina seniorus kļūt par tās lasītājiem un klausītājiem, apgūstot populārāko, interesantāko un izklaidējošāko literatūru audio formātā!

www.neredzigobiblioteka.lv

Zvanīt: 675 145 13

Rakstīt:

info@neredzigobiblioteka.lv