Seniori apgūst modernās tehnoloģijas

Vienkāršais viedtelefons un tā lietošana

     Mūsu biedrībā sagatavoti pirmie mentori viedtelefonu praktiskai  lietošanai. Par to jāsaka liels paldies Latvijas Mobilajam Telefonam ( LMT ) ar kuru RASAi ir uzsākta sadarbība. Aizvien vairāk senioru ikdienā ienāk viedtelefoni, bet visas to iespējas neprotam izmantot. Ļoti zinoši LMT speciālisti mūsu seniorus apmācīja vienkāršā viedtelefona lietošanā. Mācījāmies gan vienkāršā režīma uzstādīšanu, gan apguvām ļoti daudzās papildiespējas, gan veicām praktiskos uzdevumus. Pasākums notika LMT Brīvības centrā jaunajā klientu un tehnoloģiju centrā – zaļajā dārzā.

     Rezultātā vērtējums ļoti pozitīvs – viedtelefona pilnīga un prasmīga lietošana atvieglo senioru ikdienas dzīvi. Tagad mentoru uzdevums ir apmācīt savus līdzcilvēkus.

    Liels paldies par apmācību organizēšanu Ilutai – klientu segmenta vadītājai, par programmas izstrādi un semināra vadīšanu Mārtiņam un Alīnai no apmācību daļas.

Ceram, ka mūsu biedrības veiksmes stāsts ar ļoti stabilu un vienu no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem LMT turpināsies kā labs paraugs dažādu paaudžu sadarbībai.