RASA brīvprātīgie palīgi TET Rīgas maratonā

TET Rīgas maratons – pirmo reizi zelta kvalitātes zīmē

 

Latvijas galvaspilsētā notiekošais maratons ir Ziemeļeiropā vienīgais, kam piešķirts šāds statuss un kas jebkad iekļauts pasaules prestižāko maratonu līgā kopā ar tādiem maratoniem kā Berlīnes, Tokijas, Londonas, Bostonas, Ņujorkas, Prāgas un citiem.

Maratons Rīgā notiek kopš 1991.gada. Iepriekš tas nesa “Nordea” vārdu, taču pēdējo piecu gadu maratona ģenerālsponsors ir “Lattelecom”, kas kopš 2008.gada bija pasākuma stratēģiskais partneris. Šogad pasākums mainīja nosaukumu uz “Tet” Rīgas maratons, jo ar 1.aprīli “Lattelecom” mainīja zīmolu un uzņēmuma nosaukumu.

Šajā nedēļas nogalē Rīgas maratona pasākumos kopumā piedalījās 38 398 dalībnieki no 82 pasaules valstīm.

Reģiona lielāko skriešanas svētku organizēšanā tika iesaistīti vismaz 500 brīvprātīgo palīgu, kuri ar savu enerģiju, darbu, atbalstu un smaidu radīja īpašo Tet Rīgas maratona nedēļas un sacensību dienas atmosfēru.

 

Kā jau katru gadu, maratonā kā brīvprātīgie palīdzēja arī RASA palīgi: