RASA ielūgta uz Lietuvas 100gades svinībām

Pirmā no Baltijas valstīm savu simtgadi 2018.gada 16.februārī svinēs Lietuva. Biedrība Rīgas aktīvo senioru alianse ir saņēmusi ielūgumu uz svinībām no saviem sadraudzības partneriem Marijampoles senioriem  Lietuvā.

RASA valdes priekšsēdētāja Terēzija Mackare: “Mēs jau tagad zinām,  ka Lietuvas valsts dzimšanas dienas svētki būs plaši un krāšņi,  katrā pilsētā par to esot daudz domāts. Marijampolē, tāpat kā visā Lietuvā, vienlaikus noteiktā laikā zvanīs visi torņu zvani. Marijampolē svinīga pasākuma laikā iecerēta arī Latvijas kolēģu no RASA uzruna un apsveikums.  Šobrīd apspriežam,  kāda būs mūsu uzstāšanās programma,  kā un cik ļoti mūsu valsts 100gades sauklis “Es esmu Latvija” saskan ar Lietuvas valsts svinību saukli „Nākotnes iedvesmoti””.

Foto – Marijampoles ielūgums uz Lietuvas 100gades svinībām:

 

Noklikšķiniet uz attēla, lai būtu asa bilde!