Jauna iniciatīva “Senioru un jauniešu grāmatu klubs”

     9.februārī tiek uzsākta jauna iniciatīva “Senioru un jauniešu grāmatu klubs”, to organizē jaunieši no organizācijas Global Shapers Community Riga Hub.

     Jauniešu un senioru Grāmatu kluba pirmā tikšanās 9.februārī 14.00-15.00

LNB telpa 15 M stāvā.

Lūdzu, piesakies dalībai e-pastā vai telefoniski:

sjgramatuklubs@gmail.com

26407809

Informācija par jauniešu organizāciju Global Shapers Community Riga Hub:

Global Shapers Riga Hub ir daudzveidīga Latvijā dzīvojošu jauno vadītāju grupa, kas aktīvi darbojas, lai iniciētu pārmaiņas vietējā sabiedrībā, pilsētā un valstī. Centrs pārstāv ļoti daudzveidīgu IT, finanšu, biznesa mākslas un izglītības profesionāļu profilu. Pašlaik mēs strādājam pie 5 projektiem, kas risina iebiedēšanas, jauniešu mentoringa, korporatīvās ilgtspējas, senioru iesaistes un garīgās veselības jautājumus.