Atcelti braukšanas maksas atvieglojumi paaugstināta servisa maršrutos Rīgā

 

     Turpmāk personām, kas vēlēsies izmantot minibusus Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, izņemot personām ar I un II invaliditātes grupu, būs jāiegādājas biļete braucienam par pilnu cenu.

     Šāds lēmums pieņemts, jo konstatēts, ka vairums pasažieru, kam pienākas braukšanas maksas atvieglojumi, neizmanto šos unikālos minibusu maršrutu savienojumus, kuru dēļ tie tika ieviesti. Turklāt, konstatēts, ka ir būtiski sarucis arī to personu skaits, kas minibusos par braucienu maksā pilnu maksu, bet izmanto citus pārvietošanās veidus, līdz ar ko nelabvēlīgi tiek ietekmēta mobilitāte pilsētā.

     Vienlaikus norādām, ka visi šobrīd noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi arī turpmāk darbosies SIA “Rīgas satiksmes” apkalpotajos maršrutos.

 

Info Rīgas Domes informatīvais portāls